DUYURU

ÇARŞAMBA SOHBETİ: Gümüşhane Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Ali Özcan, “Osman Yüksel Serdengeçti: Davası, Mücadelesi ve Dergisi” başlıklı bir konuşma yapacak.Bu haftaki Çarşamba Sohbeti’nde Gümüşhane Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Ali Özcan, “Osman Yüksel Serdengeçti: Davası, Mücadelesi ve Dergisi” başlıklı bir konuşma yapacak.

 

Ali Özcan Kimdir?

1982 Gümüşhane/Torul doğumludur. Atatürk Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Yayıncılığı ön lisansı, Selçuk Üniversitesi’nde Gazetecilik lisans ve yüksek lisansı, Marmara Üniversitesi’nde Gazetecilik doktorası yaptı. 2003-2010 yılları arasında Konya’da yerel bir gazetede muhabir, editör, yazı işleri müdürü olarak çalıştı. ‘Serdengeçti Dergisi ve Siyaset İlişkisi’ başlıklı yüksek lisans tezi, 2010 yılında Türk Edebiyatı Vakfı tarafından ‘Osman Yüksel ve Serdengeçti Dergisi’ başlığıyla yayınlandı. 2015 yılından bu yana Gümüşhane Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünde Yardımcı Doçent olarak görev yapmaktadır.  

 

Giriş serbesttir.

Başlama saati. 17.00VİDEOLAR
FOTOĞRAF GALERİSİ
VAKIF TOPLANTILARI
XD CINEMA
EDEBİYAT KIRAATHANESİ
Üyeleri arasında Celâl Bayar, Süleyman Demirel, Alparslan Türkeş, Prof. Dr. Muharrem Ergin, Prof. Dr. Faruk Kadri Timurtaş, Prof. Dr. Necmettin Hacıeminoğlu, Prof. Dr. Nevzat Atlığ, Ahmet Aydın Bolak, Ali Naili Erdem, Prof. Dr. Tahsin Banguoğlu, Prof. Dr. Sabahattin Zaim gibi ülkemizin değerli şahsiyetlerinin yer aldığı Türk Edebiyatı Vakfı, Ahmet Kabaklı'nın girişimiyle 1978 yılında kuruldu.

KİTAPLARIMIZI SATIN ALMAK İÇİN

www.kitapyurdu.com

www.kitapyurdu.eu

www.idefix.com

Başa Dön