DUYURU

Yardım’dan Fatih’te İmza ve Sohbet GünüFatih’te İnkılab Kitabevi’nin düzenlediği “İnkılab Cumartesi Sohbetleri” devam ediyor. Bu hafta edebiyatçı yazar Mehmet Nuri Yardım’ın Edebiyatımızın Güleryüzü kitabı üzerine sohbet ve imza günü var. Program, 24 Ocak Cumartesi günü, 14.00-15.30 saatleri arasında gerçekleşecek. Türkiye’de mizahın tarihi ve kültürü üzerinde konuşacak olan Yardım, Edebiyatımızın Güleryüzü kitabının yazılış mâcerasını dile getirecek. Mehmet Nuri Yardım, okuyucu tarafından ilgi gören Edebiyatımızın Güleryüzü’nden sonra hazırladığı Tarihimizin Güleryüzü ve Mizahın İzahı kitaplarından da söz edecek. Yardım, konuşmasının ardından dinleyicilerin sorularına cevap verecek ve kitaplarını imzalayacak.

Mehmet Nuri Yardım’ın Çağrı Yayınları’ndan çıkan kitapları Edebiyatımızın Güleryüzü, Tarihimizin Güleryüzü, Mizahın İzahı, Sefertası, Halim Selim Efendi, Romancılar Konuşuyor, Edebiyatımızda Hüzün, Bâbıâli’de Hayat, Kalem Efendileri. 

 VİDEOLAR
FOTOĞRAF GALERİSİ
VAKIF TOPLANTILARI
XD CINEMA
EDEBİYAT KIRAATHANESİ
Üyeleri arasında Celâl Bayar, Süleyman Demirel, Alparslan Türkeş, Prof. Dr. Muharrem Ergin, Prof. Dr. Faruk Kadri Timurtaş, Prof. Dr. Necmettin Hacıeminoğlu, Prof. Dr. Nevzat Atlığ, Ahmet Aydın Bolak, Ali Naili Erdem, Prof. Dr. Tahsin Banguoğlu, Prof. Dr. Sabahattin Zaim gibi ülkemizin değerli şahsiyetlerinin yer aldığı Türk Edebiyatı Vakfı, Ahmet Kabaklı'nın girişimiyle 1978 yılında kuruldu.

KİTAPLARIMIZI SATIN ALMAK İÇİN

www.kitapyurdu.com

www.kitapyurdu.eu

www.idefix.com

Başa Dön