DUYURU

Cafcaf’tan Hasan Aycın dosyasıCafcaf, Hasan Aycın için hazırladığı dosyada yazarlara, kültür adamlarına Hasan Aycın’ın kendileri için ne anlama geldiğini ve unutamadıkları Hasan Aycın çizgisinin hangi çizgisi olduğunu sordu. Şair Arif Ay’ın Hasan Aycın için yazdığı şiirin de bulunduğu dergide Gülen örgütünün akıl hocalarının whatsapp yazışmalarına da yer verilmiş.

 

Cafcaf’ta ayrıca, Kadir Mısırlıoğlu, Adnan Hoca, Ali Rıza Demircan, İsmet Özel gibi pek çok simanın öne çıkan özelliklerine değinilmiş. Gökhan Özcan’ın bir metninin de çizgi hikaye olarak yer aldığı Cafcaf’ta Niyazi Çol’un yeni bir çizgi hikayesi de bulunuyor. www.cafcafdergisi.com

 

Bedir Acar

STAR GAZETESİ / SANATVİDEOLAR
FOTOĞRAF GALERİSİ
VAKIF TOPLANTILARI
XD CINEMA
EDEBİYAT KIRAATHANESİ
Üyeleri arasında Celâl Bayar, Süleyman Demirel, Alparslan Türkeş, Prof. Dr. Muharrem Ergin, Prof. Dr. Faruk Kadri Timurtaş, Prof. Dr. Necmettin Hacıeminoğlu, Prof. Dr. Nevzat Atlığ, Ahmet Aydın Bolak, Ali Naili Erdem, Prof. Dr. Tahsin Banguoğlu, Prof. Dr. Sabahattin Zaim gibi ülkemizin değerli şahsiyetlerinin yer aldığı Türk Edebiyatı Vakfı, Ahmet Kabaklı'nın girişimiyle 1978 yılında kuruldu.

KİTAPLARIMIZI SATIN ALMAK İÇİN

www.kitapyurdu.com

www.kitapyurdu.eu

www.idefix.com

Başa Dön