DUYURU

İnsan, Şehir ve Medeniyetİlim, fikir ve gönül dünyamızın mümtaz şahsiyetlerinden Prof. Dr. Sadettin Ökten, bugün saat: 16.00’da Kubbealtı Akademisi Kültür ve Sanat Vakfı’da “İnsan, Şehir ve Medeniyet” başlıklı bir konuşma yapacak.

Vakfın her yıl Nisan ayının ilk haftasında gerçekleştirdiği “Vâkıflar Günü” dolayısıyla düzenlenen toplantıdan sonra Emin Işık Hoca bir dua okuyacak. Katılımın serbest olduğu toplantı hakkında ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin, 0 21 5162356-5189209 numaralı telefonları aramaları veya www.kubbealti.org.tr sitesini ziyaret etmeleri gerekiyor. Program, vakfın hizmet verdiği Köprülü Medresesi’nde (Peykhane Sokağı, No. 3 Çemberlitaş) adresinde takip edilebilecek.VİDEOLAR
FOTOĞRAF GALERİSİ
VAKIF TOPLANTILARI
XD CINEMA
EDEBİYAT KIRAATHANESİ
Üyeleri arasında Celâl Bayar, Süleyman Demirel, Alparslan Türkeş, Prof. Dr. Muharrem Ergin, Prof. Dr. Faruk Kadri Timurtaş, Prof. Dr. Necmettin Hacıeminoğlu, Prof. Dr. Nevzat Atlığ, Ahmet Aydın Bolak, Ali Naili Erdem, Prof. Dr. Tahsin Banguoğlu, Prof. Dr. Sabahattin Zaim gibi ülkemizin değerli şahsiyetlerinin yer aldığı Türk Edebiyatı Vakfı, Ahmet Kabaklı'nın girişimiyle 1978 yılında kuruldu.

KİTAPLARIMIZI SATIN ALMAK İÇİN

www.kitapyurdu.com

www.kitapyurdu.eu

www.idefix.com

Başa Dön