DUYURU

Yedi Güzel Adam’ın dünyasına yolculukSempozyum kapsamında ilk gün, Erdem Bayazıt’ın ele alınacağı oturumda, Kahramanmaraş Milletvekili Sevde Beyazıt Kaçar, Sakarya Kültür ve Turizm Müdürü Hüseyin Yorulmaz ve Sanat Düşünce Eğitim Derneği (SADED) Başkanı Tahir Andı tebliğ sunacak. “Necip Fazıl Kısakürek” belgeselinin de gösterileceği programda, NuriPakdil’i Şair Mustafa Aydoğan anlatacak.

 

Etkinliğin ilk günü, Yazar Bahtiyar Aslan ve Yrd. Doç. Dr. Ali Kurt’un, Rasim Özdenören üzerine konuşmalarıyla sona erecek. Oturumun ikinci gününde ise Yrd. Doç. Dr. Zeynep Kevser Şerefoğlu, Yazar Şeref Akbaba ve Şanlıurfa Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet İnan tarafından Alaeddin Özdenören ve Mehmet Akif İnan ele alınacak. Sempozyum, Prof. Dr. Yılmaz Daşçıoğlu ve Prof. Dr. Fatih Andı’nın Cahit Zarifoğlu’nu, Doç. Dr. Mehmet Narlı ve Gazeteci-Yazar Yusuf Kaplan’ın ise Sezai Karakoç’u anlatmasıyla sona erecek.

 

Bedir Acar

STAR GAZETESİ / SANATVİDEOLAR
FOTOĞRAF GALERİSİ
VAKIF TOPLANTILARI
XD CINEMA
EDEBİYAT KIRAATHANESİ
Üyeleri arasında Celâl Bayar, Süleyman Demirel, Alparslan Türkeş, Prof. Dr. Muharrem Ergin, Prof. Dr. Faruk Kadri Timurtaş, Prof. Dr. Necmettin Hacıeminoğlu, Prof. Dr. Nevzat Atlığ, Ahmet Aydın Bolak, Ali Naili Erdem, Prof. Dr. Tahsin Banguoğlu, Prof. Dr. Sabahattin Zaim gibi ülkemizin değerli şahsiyetlerinin yer aldığı Türk Edebiyatı Vakfı, Ahmet Kabaklı'nın girişimiyle 1978 yılında kuruldu.

KİTAPLARIMIZI SATIN ALMAK İÇİN

www.kitapyurdu.com

www.kitapyurdu.eu

www.idefix.com

Başa Dön