DUYURU

Fetih coşkusuna gençlik aşısıGençlik Eğitim ve Kültür Konfederasyonu (Genç-Kon), Mostar Gençlik Dernekleri Federasyonu ve İpekyolu Eğitim Uluslararası Öğrenci Derneği’nin düzenlediği ‘8. Geleneksel Uluslararası Fetih ve Gençlik Buluşması’ 70 şehirden, 4000’e yakın üniversite öğrencisini buluşturdu.

1 Mayıs Cuma günü Mostar Gençlik Muhabbet Petekleri Bilgi Yarışması Türkiye Finali ile başlayan etkinlik, 3 gün boyunca birçok etkinliğe sahne oldu. Süleymaniye Camii ve Külliyesi gezisi, Uluslararası öğrenci buluşması gibi pek çok faaliyetin yer aldığı şenlik programına Serdar Tuncer, Mehmet Zeyd Yıldız, Murat Gökşen, Servet Yıldız, Ser İlahi Grubu ve Kafkas Halk Oyunları Ekibi de katıldı.

Bedir Acar

 

STAR GAZETESİ / SANAT VİDEOLAR
FOTOĞRAF GALERİSİ
VAKIF TOPLANTILARI
XD CINEMA
EDEBİYAT KIRAATHANESİ
Üyeleri arasında Celâl Bayar, Süleyman Demirel, Alparslan Türkeş, Prof. Dr. Muharrem Ergin, Prof. Dr. Faruk Kadri Timurtaş, Prof. Dr. Necmettin Hacıeminoğlu, Prof. Dr. Nevzat Atlığ, Ahmet Aydın Bolak, Ali Naili Erdem, Prof. Dr. Tahsin Banguoğlu, Prof. Dr. Sabahattin Zaim gibi ülkemizin değerli şahsiyetlerinin yer aldığı Türk Edebiyatı Vakfı, Ahmet Kabaklı'nın girişimiyle 1978 yılında kuruldu.

KİTAPLARIMIZI SATIN ALMAK İÇİN

www.kitapyurdu.com

www.kitapyurdu.eu

www.idefix.com

Başa Dön