DUYURU

Göl saatleri şiire ayarlıTürkiye Yazarlar Birliği İstanbul Şubesi ve Küçükçekmece Belediyesi’nce düzenlenen ‘Göl Saatleri Şiir Akşamları’ 3 ve 5 Eylül’de yapılacak. Etkinlikte şair Arif Ay için özel program yer alıyor.

 

Yazarlar Birliği (TYB) İstanbul Şubesi’nin katkılarıyla yapılan “Göl Saatleri Şiir Akşamı” etkinliği 3 ve 5 Eylül’de şiirseverlerle buluşacak. Bu yıl 4’üncüsü yapılacak şiir akşamı, Küçükçekmece Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek. Etkinliğin “Onur Konuğu” olan şair Arif Ay için, 3 Eylül Perşembe günü saat 10.00’da Sultanahmet’te yer alan TYB İstanbul Şubesi’nde, şairin hayatı ve edebi dünyası üzerine konuşmaların yapılacağı özel bir program düzenlenecek.

 

Günbatımında buluşuyorlar

 

Küçükçekmece Balıkçı Adası’nda 5 Eylül Cumartesi günbatımında gerçekleştirilecek şiir akşamına, şairler Adem Turan, Ali Ural, Arif Ay, Ali Ayçil, Aykut Nasip Kelebek, Bestami Yazgan, Celal Fedai, Cemalettin Latiç, Hüseyin Akın, Hüseyin Atlansoy, Hüseyin Karaca, Mevlana İdris, Nurettin Durman, Recep Garip, Serdar Kacır, Sümeyye Betül, Şeref Akbaba, Turan Koç, Ömer Faruk Ünalan, Özcan Ünlü ve Zeynep Arkan katılacak. Etkinliğin sonunda, Cengiz Özkan, “birlik ve kardeşlik” türküleri seslendirecek.

 

STAR GAZETESİVİDEOLAR
FOTOĞRAF GALERİSİ
VAKIF TOPLANTILARI
XD CINEMA
EDEBİYAT KIRAATHANESİ
Üyeleri arasında Celâl Bayar, Süleyman Demirel, Alparslan Türkeş, Prof. Dr. Muharrem Ergin, Prof. Dr. Faruk Kadri Timurtaş, Prof. Dr. Necmettin Hacıeminoğlu, Prof. Dr. Nevzat Atlığ, Ahmet Aydın Bolak, Ali Naili Erdem, Prof. Dr. Tahsin Banguoğlu, Prof. Dr. Sabahattin Zaim gibi ülkemizin değerli şahsiyetlerinin yer aldığı Türk Edebiyatı Vakfı, Ahmet Kabaklı'nın girişimiyle 1978 yılında kuruldu.

KİTAPLARIMIZI SATIN ALMAK İÇİN

www.kitapyurdu.com

www.kitapyurdu.eu

www.idefix.com

Başa Dön