DUYURU

Ara Güler AA'nın 'Yılın Fotoğrafları' oylamasına katıldıFotoğraf sanatçısı Ara Güler, Anadolu Ajansının (AA) "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.

 

Güler, AA'nın "Haber", "Yaşam" ve "Spor" kategorilerinde oylamaya sunulan fotoğraflarını inceleyerek, 3 eser için oy kullandı.

 

"Haber" kategorisinde Fatih Aktaş'ın, "Düşürülen Rus uçağı" fotoğrafını seçen Güler, "Bu alanda en önemlisi bu bence" değerlendirmesinde bulundu. 

 

Güler, "Yaşam" kategorisinde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da oy verdiği, İsa Terli tarafından çekilen "3. köprüde sona doğru" fotoğrafını beğendi.

 

"Spor" kategorisinde ise İslam Yakut'a ait  "İstanbul'da boks heyecanı" fotoğrafını seçen Güler, "Böyle fotoğraf yarışmalarının olması iyidir. Çünkü bu bir nevi teşviktir ve bizi ileriye doğru götürür. Bizi hakikate doğru yaklaştırır. Onun için çok mühimdir böyle şeyler, iyi ki yapmışsınız. Teşekkür ediyoruz" diye konuştu. 

 

TÜRKİYE GAZETESİ / KÜLTÜR-SANATVİDEOLAR
FOTOĞRAF GALERİSİ
VAKIF TOPLANTILARI
XD CINEMA
EDEBİYAT KIRAATHANESİ
Üyeleri arasında Celâl Bayar, Süleyman Demirel, Alparslan Türkeş, Prof. Dr. Muharrem Ergin, Prof. Dr. Faruk Kadri Timurtaş, Prof. Dr. Necmettin Hacıeminoğlu, Prof. Dr. Nevzat Atlığ, Ahmet Aydın Bolak, Ali Naili Erdem, Prof. Dr. Tahsin Banguoğlu, Prof. Dr. Sabahattin Zaim gibi ülkemizin değerli şahsiyetlerinin yer aldığı Türk Edebiyatı Vakfı, Ahmet Kabaklı'nın girişimiyle 1978 yılında kuruldu.

KİTAPLARIMIZI SATIN ALMAK İÇİN

www.kitapyurdu.com

www.kitapyurdu.eu

www.idefix.com

Başa Dön