DUYURU

Üsküdar kitap fuarı ziyaretçilerini bekliyorKültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı bu yıl 2.’si düzenlenen Üsküdar Kitap Fuarı etkinliğine katıldı.

 

Bakan Avcı açılışta yaptığı konuşmasında, “Fuarımızın şeref yazarı olarak, gençlerimizin Mehmet Niyazi’nin eserlerine gösterdikleri ilgiyi zaten biliyorum. Geçen yıl da şahit olmuştum. Ama inşallah bu artarak devam edecek. Üsküdar Belediyesince bu sene ikincisi düzenlenen Kitap Fuarı etkinliği beni ziyadesiyle memnun etti. Kültür ve Turizm Bakanı olarak ilk resmi programımın bir kitap fuarı olmasından memnuniyet duydum. Uzun konuşarak katılımcıların kitapla buluşmasını ötelemek istemiyorum. Çocukların kitaplarla bir an önce buluşmak için nasıl heyecanlandıklarını görebiliyorum. İlk fuar çok başarılı geçti. Öğrenciler büyük rağbet gösterdi. Bu yıl yelpaze geçen yıla göre daha da genişledi. Kitap çeşitlerimiz arttı. Yazarımız Mehmet Niyazi beye özellikle hürmet ve teşekkürlerimi arz ediyorum’’ dedi. İHAVİDEOLAR
FOTOĞRAF GALERİSİ
VAKIF TOPLANTILARI
XD CINEMA
EDEBİYAT KIRAATHANESİ
Üyeleri arasında Celâl Bayar, Süleyman Demirel, Alparslan Türkeş, Prof. Dr. Muharrem Ergin, Prof. Dr. Faruk Kadri Timurtaş, Prof. Dr. Necmettin Hacıeminoğlu, Prof. Dr. Nevzat Atlığ, Ahmet Aydın Bolak, Ali Naili Erdem, Prof. Dr. Tahsin Banguoğlu, Prof. Dr. Sabahattin Zaim gibi ülkemizin değerli şahsiyetlerinin yer aldığı Türk Edebiyatı Vakfı, Ahmet Kabaklı'nın girişimiyle 1978 yılında kuruldu.

KİTAPLARIMIZI SATIN ALMAK İÇİN

www.kitapyurdu.com

www.kitapyurdu.eu

www.idefix.com

Başa Dön