DUYURU

İstanbul Fotoğraf Müzesi’nde dört sergi birdenMüzenin küratörü Cengiz kahraman’ın koleksiyonundan seçtiği 100 fotoğraftan oluşan ‘’Tarihi Yarımadanın Tarihinden Fotoğraflar ’’ sergisi büyük salonda sanatseverlerin İstanbul’un geçmişine bir yolculuk yapmasını sağlayacak.

 

Haziran ayında gerçekleştirilen Avrupa Futbol şampiyonası dolayısıyla foto muhabiri Emre Oktay’ın çektiği” Futbol Enstantaneleri” sergisi fotoğraf tutkunlarının beğenisine sunulacak.

 

Ağustos ayındaki Olimpiyatlar ise deneyimli foto muhabiri Murad Sezer’in “Yaz ve Kış Olimpiyatları” sergisi olimpiyat oyunlarında çektiği birbirinde ilginç karelerle sanatseverlerin karşısına çıkıyor.

 

Amerika’da bütün dünyanın ilgiyle takip ettiği NBA Basketbol müsabakalarında çok sayıda Türk basketbolcu da forma giydi ve giyiyor. Foto muhabiri Tolga Adanalı’nın Amerika’da yaşadığı yıllarda tanıklık ettiği basketbol karşılaşmalarında çektiği fotoğraflar da ilk kez “NBA Heyecanı” sergisiyle Fatih Belediyesi İstanbul Fotoğraf Müzesi’nde sanatseverler ve sporseverlerle buluşuyor.

 

STAR GAZETESİ / SANATVİDEOLAR
FOTOĞRAF GALERİSİ
VAKIF TOPLANTILARI
XD CINEMA
EDEBİYAT KIRAATHANESİ
Üyeleri arasında Celâl Bayar, Süleyman Demirel, Alparslan Türkeş, Prof. Dr. Muharrem Ergin, Prof. Dr. Faruk Kadri Timurtaş, Prof. Dr. Necmettin Hacıeminoğlu, Prof. Dr. Nevzat Atlığ, Ahmet Aydın Bolak, Ali Naili Erdem, Prof. Dr. Tahsin Banguoğlu, Prof. Dr. Sabahattin Zaim gibi ülkemizin değerli şahsiyetlerinin yer aldığı Türk Edebiyatı Vakfı, Ahmet Kabaklı'nın girişimiyle 1978 yılında kuruldu.

KİTAPLARIMIZI SATIN ALMAK İÇİN

www.kitapyurdu.com

www.kitapyurdu.eu

www.idefix.com

Başa Dön