DUYURU

'Bizimkisi halk tipi aşk'Kanal 7 ekranlarının başarıyla yoluna 3 sezondur devam ettiği “Elif” isimli günlük dizi filmi oyuncularının da ilginç açıklamalarıyla gündemden düşmüyor. Elif karakterinin yaşadığı dram dolu hayatı konu alan yapım Tülay ve Veysel karakterlerinin yaşadığı aşk ile şenleniyor.

 

Tülay karakterine hayat veren ekranların güzel oyuncusu Derya Şen ve Veysel karakterini canlandıran usta oyuncu Hasan Ballıktaş, iyi bir uyum yakaladıklarını dile getirdiler. Oynadıkları karakterin doğaçlamaya çok uygun tipler olduğunu söylerken bu fırsatı her yakaladıklarında kullandıklarını ifade ettiler. Güzel oyuncu Derya Şen “Her kesin yaşadığı bir aşkı izleyicimizin gözleri önünde neşesi ve hüznüyle yaşıyoruz. Bizim ekranda yaşadıklarımız herkesin yaşayabileceği durumlar bu yüzdende bizim ilişkimiz çok sevildi. Senaristlerimiz magazin dünyasında yaşanan sahte ve elden ele dolaşan bir ilişki değil de, halkın içinde yaşadığı aşkı ekranlara taşıyınca kabul gördü” dedi. Ayakları yere basan hikâyesiyle “Elif” isimli günlük dizi film 22 ülkeye satılırken, yurt dışına en çok bölüm satan yapım olma özelliğini de elinde tutuyor.

 

TÜRKİYE GAZETESİ / KÜLTÜR-SANATVİDEOLAR
FOTOĞRAF GALERİSİ
VAKIF TOPLANTILARI
XD CINEMA
EDEBİYAT KIRAATHANESİ
Üyeleri arasında Celâl Bayar, Süleyman Demirel, Alparslan Türkeş, Prof. Dr. Muharrem Ergin, Prof. Dr. Faruk Kadri Timurtaş, Prof. Dr. Necmettin Hacıeminoğlu, Prof. Dr. Nevzat Atlığ, Ahmet Aydın Bolak, Ali Naili Erdem, Prof. Dr. Tahsin Banguoğlu, Prof. Dr. Sabahattin Zaim gibi ülkemizin değerli şahsiyetlerinin yer aldığı Türk Edebiyatı Vakfı, Ahmet Kabaklı'nın girişimiyle 1978 yılında kuruldu.

KİTAPLARIMIZI SATIN ALMAK İÇİN

www.kitapyurdu.com

www.kitapyurdu.eu

www.idefix.com

Başa Dön